10 000 produktów czeka na ciebie ...

Jesteśmy jedną z największych i najprężniej rozwijających się hurtowni.
Nasz asortyment to między innymi: sztućce, garnki, porcelana. Zaopatrujemy odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą.

Hurtownia

Jesteśmy hurtownią oferującą drobne artykuły gospodarstwa domowego takie jak: sztućce, garnki, patelnie, artykuły ze stali nierdzewnej , porcelanę i dodatki zdobiące wnętrze każdego domu typu lampy, obrazy, świeczniki, wazony. Importujemy towary z Chin i Indii, jak również współpracujemy z polskimi producentami.
Nasza oferta skierowana jest do sklepów na terenie całego kraju. Asortyment, który jest w naszym posiadaniu jest wysokiej jakości i stanowi niezbędnik każdego domu. Artykuły wykonane są z polimerów, stali nierdzewnej, porcelany, bambusa i drewna rodzimego. Wciąż rozwijamy i poszerzamy wachlarz dostępnych produktów.
Firma mieści się w Warszawie, posiada swój magazyn, zatem realizacja zamówień jest prężna i precyzyjna. Towar dostarczamy osobiście lub przesyłamy kurierem. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską Siódemka. Przesyłki najczęściej przesyłane są w paletach, więc i możliwość uszkodzeń towarów jest niewielka.
Formy przesyłek:
- paczki do 30 kg. za dodatkowa oplata 18 zł. netto.
- palety do wysokości 1,5 za dodatkowa oplata 90 zł. netto.
Kurier dostarcza przesyłkę następnego dnia roboczego.
Pracujemy od poniedziałku do soboty.
Naszym klientom detalicznym proponujemy zapoznanie się z wybranymi produktami na stronie www.domowykuferek.pl, gdzie poglądowo przedstawione są bogate wzory poszczególnych modeli.

Zapraszamy do współpracy.Aktualne promocje