10 000 produktów czeka na ciebie ...

Jesteśmy jedną z największych i najprężniej rozwijających się hurtowni.
Nasz asortyment to między innymi: sztućce, garnki, porcelana. Zaopatrujemy odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą.

news

cze 10, 2014

Pora na twórcze gotowanie z KUKINI


Już dziś wprowadzamy na rynek nową markę KUKINI.
Fantazyjnie kolorowe, kosmiczne w formie, a przy tym lekkie i dla miłośników lekkiej kuchni stworzone. Nie lepią, nie ociekają gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa ceramiczna oddzielona aluminium pozwala na użycie minimalnej ilości tłuszczu.
Innowacyjnym rozwiązaniem w tym typie garnków jest poręczny uchwyt umożliwiający postawienie pokrywki w pozycji pionowej. To prawdziwy hit!

W skład oferty marki Kukini wchodzić będą nowoczesne
wzory garnków i patelni z wkładem ceramicznym. Poznaj 10 powodów, dla których warto zacząć gotować z Kukini:
Kiedy gotowanie może być twórcze:


10 powodów, dla których warto postawić na Kukini:

1. Potrawy nie przywierają - umożliwia to wysoka jakość stopu aluminium, z którego wcześniej odessano powietrze i wilgoć, z porcelanową czterowarstwową powłoką wewnętrzną.
2. Osady z gotowania lub kamień nie osadzają się na wewnętrznych ściankach.
3. Innowacyjna konstrukcja pokrywki - za pomocą stabilnej rączki możemy postawić ją w pozycji pionowej! Rozwiązanie całkowicie eliminuje problem zachlapanego blatu (hit!).
4. Znajdujący się na szczycie rączki parownik sprawia, że zgromadzona para nie wypływa bezpośrednio na szklaną pokrywę ani nie gromadzi się wokół uchwytu (hit!).
5. Kukini są w pełni bezpieczne, zostały bowiem gruntownie przetestowane pod kątem zdrowia – są wolne od PTFE (politetrafluoroetylen), PFOA (kwas perfluorooktanowy) i KADMU.
6. Kukini dają szeroką paletę możliwości: przeznaczone są do kuchenek gazowych ceramicznych, szklanych, elektrycznych, halogenowych.
7. Kukini można myć w zmywarkach!
8. Potrawy możemy przyrządzać również w piekarnikach.
9. Tego jeszcze nie było. Tego garnka możesz użyć zarówno do gotowania, jak i pieczenia pysznych ciast. (megahit!).
10. Atutem jest twórczy, nowoczesny dizajn i jasna, pastelowa kolorystyka nadające lekkości, powabu i inspirujące w każdej kuchni.

Z bogatej oferty można komponować w fantazyjne zestawy kolorystyczne!

  • Gdy odważysz się włączyć ciekawość! Każda potrawa ma w sobie potencjał twórczy, a gotując, uwalniasz go na zewnątrz.
  • Gdy pozwolisz sobie otworzyć się na nowe, nieznane doświadczenia: smaki, kolory, połączenia. Nie bój się eksperymentować, włącz intuicję! Tak właśnie powstają najwspanialsze dokonania sztuki kulinarnej.
  • Gdy zrozumiesz, że każda potrawa to mini dzieło, które mówi coś o Tobie. Składniki dobierasz przecież nieprzypadkowo. Czy kiedyś sprawdzałeś ich znaczenie, symbolikę? To może okazać się nie tylko fantastyczna, ale i rozwijająca zabawa na własny temat.
  • Gdy obudzisz ducha kreacji, który jest w każdym z nas, również w tobie. To może stać się początkiem tworzenia, nie tylko w kuchni. Raz obudzony duch spać już nie chce 
  • Gdy uwolnisz stres. Gotowanie to sztuka bycia ze sobą tu i teraz. Może okazać się dla Ciebie formą aktywnej medytacji. Jedni biegają, inni ćwiczą jogę, czemu by nie...?

Fantastycznie jest otworzyć się na nowe, kiedy zasadnicze kwestie tak twórczo mamy rozwiązane.
Pozostaje nam życzyć Ci powodzenia!

Bon Appetit z Kukini!

Więcej informacji oraz stany jednostkowe w naszym sklepie www.domowykuferek.pl

 Aktualne promocje