10 000 produktów czeka na ciebie ...

Jesteśmy jedną z największych i najprężniej rozwijających się hurtowni.
Nasz asortyment to między innymi: sztućce, garnki, porcelana. Zaopatrujemy odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą.

Produkty

Małe AGD - blendery, sokowirówki, opiekacze, tostery, czajniki firmy Stelman. Produkty wysokiej jakości z 12 miesięczną gwarancją
Porcelana - produkowano ją na potrzeby dworu cesarskiego, do codziennego użytku i kultowych ceremonii. Wyznaczała status społeczny i zamożność. Była wykonywana ręcznie w cesarskich fabrykach. Obecnie stanowi dorobek kultury Chin. Polecamy ciekawe wzory z linii: Adele, El-Besso, Anioły, Gold, Kwiaty
Sztućce w zestawach AMEFA - solidne sztućce , wykonane z grubej chirurgicznej satynowej lub polerowanej stali nierdzewnej o dużej czystości ekologicznej. Umieszczone w eleganckiej boksach . Sztucce o ciekawych wzorach satynowe lub błyszczące z dodatkiem 14 karatowego złota.
Garnki w zestawie Franka Muillera - 6 częściowy zestaw garnków firmy Frank Moller fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowany 16 częściowy komplet garnków z 7-warstwowym dnem akutermicznym wykonany z najwyższej jakości stali chromowo-niklowej INOX 18/10 T430. Stal szlachetna chromowo-niklowa z której wykonany jest cały komplet jest nierdzewna, wytrzymała i długowieczna. Zastosowany materiał jest nie tyko najlepszy z możliwych, ale także świetnie się prezentuje i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu oraz posiada właściwości bakteriobójcze. Naczynia w tym komplecie w całości są polerowane na najwyższy połysk. stalowe, 7-warstwowe dno akutermiczne (10mm) oraz grube ścianki (0,8mm) gwarantują doskonały rozdział i magazynowanie ciepła. Garnki są przystosowane do gotowania bez dodatku wody i tłuszczu. Wszystkie garnki można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (indukcja) oraz myć w zmywarkach. Uchwyty nitowane. Pokrywy metalowe, każda wyposażona jest w termometr który można zdemontować przed myciem w zmywarce lub używaniem pokrywki w piekarniku. Wyrób wysokiej klasy pod względem jakości i walorów estetycznych.
Lampy
Naczynia kuchenne

Pora na twórcze gotowanie z KUKINI

Fantazyjnie kolorowe, kosmiczne w formie, a przy tym lekkie i dla miłośników lekkiej kuchni stworzone. Nie lepią, nie ociekają gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa ceramiczna oddzielona aluminium pozwala na użycie minimalnej ilości tłuszczu.
Już od dziś możesz otworzyć się na twórczy potencjał we własnej kuchni! A wszystko to za sprawą nowoczesnych, dizajnerskich garnków Kukini. Fantazyjnie kolorowe, kosmiczne w formie, a przy tym lekkie i dla miłośników lekkiej kuchni stworzone. Nie nagrzewają się z zewnątrz, nie lepią, nie ociekają gorącą wodą, a specjalna, aż poczwórna warstwa aluminium pozwala na użycie niewielkiej ilości tłuszczu.
Innowacyjnym rozwiązaniem w tym typie garnków jest poręczny uchwyt umożliwiający postawienie pokrywki w pozycji pionowej. To prawdziwy hit!Aktualne promocje